OKUL MÜDÜRÜMÜZÜN MESAJI

Değerli Velilerimiz,                                                               

Geleceğin teminatı olan değerli çocuklarımız bizler için çok önemlidir. Onlara yön verecek yenilikçi, çağdaş, aydınlık ve modern eğitim anlayışıyla, donanımlı, güçlü eğitim kadrosuyla Özel Nesilden Nesile Koleji yönetici ve eğitimcileriyle 2017 – 2018 Eğitim Öğretim yılında sizlerle birlikteyiz.

Kaliteli eğitime verdiğimiz önem ve değer  farklılığımızdır. Nitelikli ve nicelikli eğitim almak her çocuğun en temel hakkıdır. Öğrencilerimizin zihinsel, bedensel, ruhsal, sosyal gelişimleri ve bireysel farklılıkları dikkate alınarak yetişmeleri, özgüvenleri yüksek, donanımlı, teknolojiye yakın, sanatsal ve sportif faaliyetlerin en az birine ilgi duyan ve birkaç yabancı dili etkin kullanabilen, saygı duyulan ve gıpta edilen bireyler olarak toplumda yerlerini almalarını hedefliyoruz. .

Geleceğin dünyasında yer edinebilmek ve ülkemizi ileri taşıyabilmek için çok yönlülüğün ve farklılığın önemine inanıyoruz. Bu amaçla öğrencilerimizin akademik başarıları kadar sosyal gelişimlerini önemsiyor;  sosyal alanda da etkin bireyler olarak yetişmeleri için sosyal sorumluluk projeleri, geziler, sanatsal çalışmalar ve spor faaliyetleriyle onları zenginleştirmeyi ve kendilerini ifade edebilecek ortamlar yaratmayı planlıyoruz.

Okul, öğrencilerin hayata hazırlandığı yer değil hayatın kendisi olmalıdır.

Özel Nesilden Nesile Koleji olarak “hayal edebilen ve hayallerini gerçekleştirebilen eğitimde yeni bir NEFES” sloganı ile geleceğe inançla, güvenle bakan nesiller yetiştirmenin sorumluluğu ve heyecanını duyan  tüm kadromuzla sizler için çalışmaktayız.

 

Sevgi ve Saygılarımla;           

AYLA OKUTAN

OKUL MÜDÜRÜ